close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه
دانلود نرم افزار

آگاهی از وضعیت آب و هوا با نرم افزار YoWindow Unlimited Edition 2.0 مطالب مرتبط: YoWindow Unlimited Edition، آگاهی از وضعیت آب و هوا با نرم افزار YoWindow Unlimited Edition 2.0 Build 511، برنامه YoWindow Unlimited Edition، برنامه هواشناسی، دانلود، دانلود YoWindow Unlimited Edition، دانلود نرم افزار، دانلود نرم افزار YoWindow Unlimited Edition، دانلود نرم افزار با لینک مستقیم، نرم افزار YoWindow Unlimited Edition، YoWindow Unlimited Edition، آگاهی از وضعیت آب و هوا با نرم افزار YoWindow Unlimited Edition 2.0 Build 511، برنامه YoWindow Unlimited Edition، برنامه هواشناسی، دانلود، دانلود YoWindow Unlimited Edition، دانلود نرم افزار، دانلود نرم افزار YoWindow Unlimited Edition، دانلود نرم افزار با لینک مستقیم، نرم افزار YoWindow Unlimited Edition، YoWindow Unlimited Edition، آگاهی از وضعیت آب و هوا با نرم افزار YoWindow Unlimited Edition 2.0 Build 511، برنامه YoWindow Unlimited Edition، برنامه هواشناسی، دانلود، دانلود YoWindow Unlimited Edition، دانلود نرم افزار، دانلود نرم افزار YoWindow Unlimited Edition، دانلود نرم افزار با لینک مستقیم، نرم افزار YoWindow Unlimited Edition، آگاهی از وضعیت آب و هوا با نرم افزار YoWindow Unlimited Edition 2.0

نرم افزار YoWindow Unlimited Edition 3.0 Build 109 Final ابزاری پیشرفته برای نمایش پیش بینی آب و هوا می باشد. این نرم افزار قادر است تا آخرین اطلاعات مربوط به منطقه مورد نظر و محل زندگی شما را در یک تصویر بسیار زیبا نمایش می دهد. تمام آب و هوای نمایش داده شده در تصویر انیمیشنی شرایط واقعی آب و هوایی آن منطقه مثل شرایط جوی ابری، بارانی، برفی، مه، آفتابی، روز و شب می باشد. در واقع طبق شرایط آب و هوایی منظقه شما، تصویر مربوط به آن در دسکتاپ شما نمایش داده خواهد شد. به طور مثال اگر در محل سکونت شما یک روز آفتابی است، پوسته ی یک شهر یا روستای آفتابی مطابق با محل زندگی شما در دسکتاپ نمایش داده می شود. همچنین تمام پوسته های این برنامه به صورت متحرک بوده که اگر در محل سکونت شما یک روز برفی یا بارانی باشد تصویری که در دسکتاپ نمایش داده می شود همراه با ریزش برف و باران خواهد بود. یکی از قابلیت های جالب این برنامه آن است که شما می توانید در طول مدت روز، شاهد طلوع و غروب خورشید نیز باشد. علاوه بر این اطلاعات دقیقی از دما و سایر اطلاعات مربوط به هواشناسی توسط این نرم افزار در گوشه و کنار دسکتاپ نمایش داده می شود. این برنامه قادر است سرعت وزش باد، رطوبت، درجه حرارت و اطلاعات دیگر را در هر منطقه دلخواه شما به نمایش گذارد.

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار YoWindow:
- قابلیت نمایش آخرین وضعیت آب و هوا به شکل یک تصویر متحرک در دسکتاپ
- قابلیت نمایش اطلاعات دقیق از وضعیت آب و هوا در دسکتاپ
- کنترل کامل روی آب و هوا
- نمایش آب و هوای منطقه ای که نیاز دارید
- نمایش دمای فعلی منطقه در کنار ساعت دسکتاپ
- پشتیبانی از آب و هوای شخصی
- امکان مشاهده طلوع و غروب خورشید
- تغییر عکس دسکتاپ و حرکت خورشید و ماه در آسمان با تغییر زمان محل زندگی مانند صبح، ظهر، عصر و شب
- دارا بودن پوسته های مختلف در موضوعات گوناگون
- قابلیت هماهنگ شدن برنامه با زمان محل سکونت کاربر
- دارا بودن پوسته های متحرک و زیبا با توجه به وضعیت آب و هوا
- داشتن اسکرین سیورهای مختلف
- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

 

دانلود

 

دنباله نوشتار...

 

امروز  نرم افزار واتر جمز (WaterGEMS V8i Select Series2) که یکی از قوی ترین نرم افزار های تحلیل و طراحی شبکه های توزیع آب هست رو در سایت قرار میدم؛ توجه کنید که اگر از اتوکد 2012 یا 2013 استفاده می کنید این نسخه با اتوکد شما سازگار نخواهد بود. نسخه ی سازگار با اتوکد 2012 و آرک جی آی اس 10 (ArcGIS 10) در حال حاضر نسخه ی WaterGEMS V8i Select Series 3  هست که متأسفانه کرکی برای اون وجود نداره، از طرفی نسخه (V8i SS2) در کارهای اجرایی حال حاضر بیشتر استفاده میشه.

ولی اگر قصد استفاده از واتر جمز به صورت مجزا رو داشته باشید (یعنی همه کارها رو داخل خود WaterGEMS انجام بدید) نیازی به هیچ چیز دیگه ای ندارید، هر نسخه ای از اتوکد هم داشته باشید که بتونید یه بک گراند dxf بیارید توی واتر جمز کفایت می کنه.

 

مشخصات:

Name: Bentley WaterGEMS V8i
Version: (SELECT series 2) 08.11.02.31
Creator: http://www.bentley.com
Interface: english
OS: Windows XP 32bit / Seven 64bit
Size: 150.4 mb

دانلود واتر جمز, دانلود water gmes, آموزش نرم افزار water gmes, پروژه آب و فاضلاب

 

 

دنباله نوشتار...

دانلود پاور پوینت شهادت آب

دانلود

دنباله نوشتار...

لینک دانلود :

دنباله نوشتار...

لینک دانلود :

 

حجم: 1.43 Mb

دنباله نوشتار...

آلودگی آب‌های رودخانهٔ تیته در برزیل. در بسیاری از کشورها، علارغم وجود منابع کافی آب

شیرین، تأمین آب آشامیدنی سالم با مشکل روبه‌رو است.

آب

دنباله نوشتار...

 

 

لینک دانلود :

 

حجم: 5 MB

دنباله نوشتار...

 

لینک دانلود :

 

 

 

دنباله نوشتار...